10 האתרים המובילים הכלולים

בכרטיס היער השחור הגבוהה

כרטיס היער השחור הגבוהה (הנקרא בפי רבים בכינוי "האדום") הינו כרטיס הנחות שמקנה כניסה חופשית

יום יומית לכ- 60 אתרי תיירות באזור היער השחור הגבוהה שבו גם נמצאות הדירות שלנו.

הכרטיס הינו אישי וניתן ללא עלות למשפחות המתארחות מעל יומיים בצימרים שחברים באיגוד התיירות של היער השחור הגבוהה.

ההטבה הכספית למשפחה בת 5 נפשות שתשתמש בכרטיס היער השחור הגבוה יכולה להגיע לכמה מאות יורו במהלך חופשה של שבוע ועד עשרה ימים.

 

ריכזנו עבורכם את הפעילויות המתאימות ביותר לדעתנו למשפחה הישראלית המטיילת בעונת האביב והקיץ ביער השחור

הכרטיס מאפשר כניסה ושימוש במתקנים באתרים השונים התאם להנחיות ולהוראות שיינתנו בכניסה לכל אתר ורשימת האתרים וההטבות משתנות מדי פעם בפעם ויש לוודא זאת באתר האינטרנט או טלפונית מול האתר לפני ההגעה על מנת למנוע הפתעות.

  • פארק המים באד פרדייז  (Badeparadies) – פארק מגלשות מים מדהים עם מגוון מגלשות אקסטרים ומגלשות לכל הגילאים, ממוקם בעיירה טיטיזה, מחולק לשלושה אזורים: אזור המגלשות, אזור ספא ורגיעה עם בריכות מחוממות ומתקני ספא (הכניסה היא מגיל 16 ומעלה) ו- סאונות בערום. מחירי הכניסה הם בהתאם לזמן השהייה משעה וחצי ועד שלוש וכן תוספת לכל שעה שבה נשארים - יש לבדוק באתר את מחיר הכניס. נכון לעונת 2017 ההטבה הניתנת היא כניסה של שעה וחצי חינם בכל יום.

  • מגלשות הרים טונדאו (Seilbahngesellschaft Todtnau) –  גלישה מהירה בשלושה ק"מ של פיתולים במורד תלול במגלשת הרים על קרוניות, במהלך הירידה לגולש יש יכולת שליטה על בלם היד, בנוף מרהיב למרגלות עיירת הסקי טונדאו. הכרטיס נותן הטבה של גלישה אחת בכל יום. מעבר לאתר המגלשות

  • פארק שטיינוואסן ( Steinwasen ) – פארק שעשועים מרהיב בעמק ירוק ובריכות מים, עם רכבות הרים, מגלשות אבובים, גשר תלוי, גן חיות קטן וסרטי תלת מימד, זהו לא תחליף לפארק אירופה אך בפרוש שווה ביחוד לילדים מגיל 5 עד 15. מחירים: 23 יורו למבוגר ו19 יורו לילד, ההטבה למשפחה בת חמש נפשות כ 100 יורו.

  1. שייט באגם טיטיזי – השכרת סירות מנוע, פדלים, או שייט משפחתי על האגם. ההטבה למשפחה בת 5 נפשות כ20 יורו.

  2. פארק חבלים – סבך חבלים התלוי בגובה צמרות העצים בכניסה להר פלדברג ( מצד שמאל בדרך לשביל אנטוני התרנגול). חוויה אתגרית ומרתקת. 19 יורו למבוגר, 16 יורו לילד. ההטבה למשפחה בת 5 נפשות כ 80 יורו.

  3. רכיבה על סוסים -  בהר פלדברג, סוסי פוני מגזעים שונים.

  4. מוזאון הטבע בהר פלדברג, אומנם בגרמנית, אבל בחינם ובין כה אתם כבר שם.

  5. סאפ ושייט באגם שלוכזה – ניתן להשכיר סאפ (גלשן המותאם לעמידה) לחצי שעה של שייט על אגם שלוכזה, חוויה יוצאת דופן, להביא בגד ים.

  6. חוף אקווה פאן בשלוכזה – מומלץ ביום חם, יש מגלשה גבוהה, בריכה ובריכת פעוטות, צמוד לשייט על האגם.

  7. מוזאון מודלים של רכבות – ממש בסמוך לאגם שלוכזה מגוון של רכבות "צעצוע" בתוך נוף מניטורי של היער השחור.

לא פחות חשוב: כרטיס היער השחור מקנה שימוש חופשי ב Wi –Fi  "בתחנות חמות" באזור, זה אולי נשמע לנו מוזר, אבל באזור היער השחור אין קליטה וכמעט ואין תשתיות אינטרנט ציבורי. הנקודות החמות הם מרכזי התיירות בכל עיירה ועיירה