חמש המסעדות המומלצות במרכז היער השחור

Ruhbuhl (רוביל) - מסעדת מלון הממוקמת בקצה העיירה לנצקיריך ומגישה ארוחות בשר ודגים עם הרבה סלט ירוק וטעים. שרות מעולה (גם באנגלית) תפריט באנגלית ולא להאמין, יש גם מנות ילדים. כשהילדים מסיימים לאכול, ניתן למצוא בחצר המסעדה מגרש משחקים, דשא ואפילו חווה עם פונים.

BrauereigasthofRogg (ברוריד) - מבשלת בירה בת 160 שנה, שהיא גם מסעדה המגישה תבשילים מבוססי בירה. הבירה של המבשלה מוכרת וידועה בכל אזור היער השחור. בסופי השבוע ניתן לראות במקום חבורות אופנוענים ורכבי ענתיקות מרווים את צימאונם בחביות הבירה. המסעדה נמצאת על הדרך הראשית של העיירה לנשקריש בכיוון מפלי הריין. סגור בימים שני ושלישי.

IL CARPACCO (איל  קרפצ'יו) -  מסעדה איטלקית אוטנטית במרכז העיירה לנצקיריך המנוהלת על ידי משפחה איטלקית ומגישה מנות טעימות, גדולות וזולות. הקינוחים שווים במיוחד, וסביר שלידכם ישבו ישראלים. 

Pferdestall (פרשטייל) – פרוש השם "פרשטייל" בתרגום חופשי לעברית הוא "האורווה". אבל,המקום אינו מגיש בשר סוס. יש שם אוכל מכל הסוגים, מפיצות ועד סטיקים. טעים, לא יקר ומתאים מאוד לטיולי משפחות, כאשר כל סועד יוכל למצוא מנה העונה לטעמו האישי. רק אל תחפשו שם מלצר מבין אנגלית, הוא אינו בנמצא. אבל, יש תפריט באנגלית. המסעדה ממוקמת בתחילת הטיילת של אגם טיטיזי ותוכלו לזהות אותה לפי הכירכרה בכניסה.

Bergsee (ברגזי) - פרוש השם "האגם הקטן" ואכן כך המסעדה ממוקמת ממש מול אגם טיטיזי, הולכים לאורך הטיילת ואי אפשר לפספס. מסעדה בשרית, עם מספר מנות שמזכירות את הבית, ביחוד חצי מנת עוף בגריל, ושווארמה ברוטב, או לפחות מזכיר. לא יקר במיוחד, שולחנות גדולים ומרווחים.
 

מסעדת ברגזי, מול האגם

מגרש משחקים במסעדת רוביל