הצימרים שלנו 

שש נסיעות לאזור היער השחור וכמעט שנה נדרשו לנו כדי לאתר את הצימרים הנכונים והמיקום הנכון. המשימה שלנו הייתה לאתר צימרים שמתאימים גם לזוגות בטיול סוף שבוע רומנטי של סקי וספא וגם  ובעיקר, למשפחות ישראליות עם ילדים בכל הגילאים,המגיעות לטיול כוכב של עשרה ימים ויותר.

המטרה היא לחסוך עבורכם את מגוון הקשיים שאנו חווינו במהלך איתור הצימרים לטיול המשפחות שלנו, כגון הזמנות אינטרנטיות שלא נענו, טלפונים שאף אחד לא הגיב אליהם, מידע והסברים שמתאמים לדוברי גרמנית בלבד, מפתחות שלא חיכו לנו, מיקום בריחוק ממכולות ומרכולים, סיוע ועזרה בזמן השהייה ועוד ועוד.

 

העיירה הראשונה שנבחרה לצימרים היא לנצקירך (Lenzkirch בגרמנית, שפת המקומיים). עיירה יפיפייה בת 5,000 תושבים הממוקמת במרכז היער השחור. העיירה קנתה את סגולותיה בזכות יופייה ואחוז החמצן הגבוה שבה. היא  שוכנת בעמק מוריק, ממש מעבר לגדה של אגם טיטיזה ובמרחק 8 דקות נסיעה ממנו.

לנצקירך נמצאת בסמוך לאתר הסקי והתצפית הידוע "הר פלדברג" ושמונה דקות מפארק מגלשות המים בד פארדייז. העיירה ממוקמת על הדרך למפלי הריין, ארבעים דקות מהעיר המרכזית פרייבורג, שעה מפארק אירופה, שעה מצריך ושעה וחצי מהעיר בזל בשוויץ.

 

למרות ממדיה הקטנים, ניתן למצוא בעיירה מסעדות רבות במגוון טעמים וסגנונות ובמחירים סבירים עד זולים. הצימרים עצמם מרוחקים כשלוש דקות נסיעה ממרכז העיירה, שם ניתן למצוא שני מרכולים גדולים ומפנקים עם מאפייה צמודה. בתי קפה, קונדיטוריות ופאב סקי מול בניין העירייה והכנסיה המרשמים. במקום מרכז מבקרים בו ניתן לקבל מידע על מגוון הפעילויות והאירועים הצפויים בזמן שהייתכם.

הצימרים תוכננו במיוחד עבור הקהל הישראלי, מתוך כוונה לתת תחושת בית וחברותה גם הרחק מהבית. במקום ניתן למצוא ספרי ילדים ומשחקי קופסא בעברית, פטיפון נוסטלגי עם תקליטים של אריק איינשטיין, שלמה ארצי, יהורם גאון ואחרים, נס קפה, קפה שחור ושוקולד השחר. כמו כן, במקום תמצאו לוח מודעות ביתי עם המלצות, הנחיות וטיפים - והכל בעברית.

הצימרים נמצאים הראשונים שלנו נמצאים במרחק דקה נסיעה אחד מהשני ומתאימים לטיול של שתי משפחות גם יחד. השירות במקום ניתן על ידי טניה, שתמסור לכם את המפתחות בהגעתכם. טניה גם תסביר לכם מספר כללים חשובים הקשורים בשהייה ביער השחור, ובעיקר על הפרדת האשפה הקפדנית שנהוגה במקום. בנוסף במידת הצורך, תסייע לכם פיה, מקומית דוברת עברית רהוטה, באיתור רופא או מרפאה מקומית. אנחנו כמובן זמינים עבורכם כל העת בטלפון במייל או בווצאפ, החל משלב תכנון הטיול ובהמשך בזמן שהייתכם במקום.